تبلیغات
کامپیوتر و اینترنت - تجارت الکترونیک

تاریخ : یکشنبه 16 اسفند 1394 | نویسنده : افشین
آیا شما صاحب کسب و کار هستید و وب سایت ندارید؟
اگر جواب شما مثبت است بدین معنی است که شما در عرصه تجارت حضور فعال ندارید.
در زندگی مدرن، افراد و شرکت ها در اینترنت به دنبال اطلاعات مورد نیاز خود هستند و دلیل اینکه افراد از وب سایت ها دیدن می کنند قطعا برای به دست آوردن اطلاعات است و اگر شما در دنیای تجارت هستید، وجود اطلاعات از تجارت شما ضروری و مهم است، در نتیجه داشتن وب سایت برای مشتریان شما و ارائه اطلاعات از خدمات و محصولاتی که می توانید در اختیار آن ها قرار دهید، الزامی است.

در ادامه به برخی از دلایل مهم ضرورت داشتن یک وب سایت بهینه و جامع برای تجارت و تبلیغات ، می پردازیم.


وب سایت,طراحی سایت,رتبه بندی وب سایت


داشتن وب سایت باعث صرفه جویی در هزینه میشود:
ارائه محصولات در قالب های مختلف تبلیغاتی نظیر رسانه های چاپی، تلویزیون، رادیو و ... پرهزینه و زمان بر می باشد. از طرفی سرمایه گذاری در بخش تبلیغات یک امر ضروری و از واجبات می باشد. لذا داشتن وب سایت باعث معرفی محصولات و گسترش تجارت شما با هزینه خیلی کمتر و ماندگاری طولانی می شود و حتی  می توان از تبلیغات رایگان بهره مند شد .
تبلیغات وب سایت:
با داشتن یک وب سایت، راه های بسیار زیادی برای تبلیغ و معرفی محصول و خدمات خود در جهان و دنیای مجازی وجود دارد، برای مثال تبلیغات در فیس بوک و شبکه های اجتماعی دیگر و یا روش دیگری که seo نامیده می شود . با داشتن یک سرویس ارائه دهنده سئو ی مطلوب، می توانید رتبه بندی وب سایت خود را افزایش دهید که این امر می تواند موجب افزایش درآمد و سود بیشتر برای کسب و کار شما شود.


با داشتن یک سایت می توانید رضایت مشتریان را به دست آورید:
وجود یک وب سایت، بستر مناسبی برای خرید و سفارش آسان مشتریان را فراهم می کند، هم چنین اغلب افراد ترجیح می دهند که به جای رانندگی مسافت های طولانی تا دفتر فیزیکی شما ، از وب سایت شما دیدن کنند . از دیدگاه مشتری، خوشایندتر این است که بدون این که از آنان سوالاتی شود در وب سایت شما به دنبال محصول یا سرویس مورد نظر خود بگردند.

طراحی وب سایت به شما کمک میکند که مشتریان افزایش پیدا کنند :
بسیاری از کسب و کارها دارای معروفیت و محبوبیت در جامعه اطراف خود می باشند ، اما چه اتفاقاتی برای مشتریان بالقوه که خارج از محدوده ی شما هستند می افتد؟


طراحی سایت می تواند به شما جهت جذب مشتریان، نه تنها خارج از محدوده فیزیکی کسب و کار شما، بلکه در وسعت جهانی ،کمک کند . اینترنت راهگشای یک جامعه جهانی است، با طراحی  وب سایت می توانید کسب و کار خود را در سراسر جهان معرفی کنید.

با کمک وب سایت آنلاین می توانید دسترسی آسان به مشتری های خود داشته باشید:
آیا تا به حال مشتری خود را به دلیل پایان یافتن زمان کاری خود از دست داده اید؟
شما مجبور نیستید درهای وب سایت خود را در هیچ زمانی ببندید، یک وب سایت آنلاین می تواند در هر ساعتی از شبانه روز توسط کاربر مشاهده شود. تنها نکته ا ی که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که اطلاعات وب سایت در خصوص محصول و خدمات شما بایستی به روز وکامل و شفاف باشد.

با داشتن یک وب سایت می توانید دسترسی به اطلاعات مشتریان داشته باشید:
آیا می دانید زمانی که شما صاحب یک وب سایت هستید می توانید تمام اتفاقاتی که در آن می افتد را پیگیری کنید؟ شما هم چنین می توانید اطلاعاتی در خصوص افرادی که از وب سایت شما دیدن کرده اند یا برای شما ایمیل ارسال کرده اند را مشاهده کنید و می توانید بدون صرف هیچ هزینه ای تمام اطلاعات وب سایت خود را اصلاح یا به روز نمایید.

به روز رسانی:
مالکان کسب و کارهای هوشمند برای وب سایت های خود یک وبلاگ اختصاصی طراحی می کنند و سپس اطلاعات و اخبار جدید کسب و کار و زمینه فعالیت خود را در این وبلاگ برای ارتباط با مشتریان خود روزانه به روز می کنند .

اطلاعات وب سایت,وب سایت,ساختن وب سایت


لینک:
اگر شما از وب سایت های دیگر، لینک به وب سایت خود داشته باشید، این به معنی پخش اطلاعات خود در سراسر جهان می باشد و اگر محتویات وب سایت شما شامل اطلاعات مطلوب و کاملی از محصول و خدمات شما باشد، افراد دیگر راغب می شوند تا لینک وب سایت شما را به عنوان یک مرجع با ارزش در سایت های خود قرار دهند.

داشتن وب سایت باعث ارتباط خوشایند با مشتریان می شود:
داشتن یک وب سایت می تواند ارتباط مطلوب تری را بین شما و مشتریان ایجاد کند.
شما می توانید از طریق نرم افزار پیام کوتاه و ایمیل به طور مداوم با آن ها در ارتباط باشید و هم چنین آن ها می توانند به صورت آنلاین از محصولات و خدمات شما دیدن کنند و نقطه نظرهای خود را برای شما ارسال کنند.


طراحی سایت,نرم افزار طراحی,ساختن وب سایتطراحی وب سایت باعث افزایش فروش شما میشود:
اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، افزایش بازدید از محصولات و خدمات شما باعث افزایش فروش شما می شود و این کمک بزرگی است که وب سایت به شما ارایه می دهد. شما می توانید تعداد بازدید از وب سایت خود را به کمک یک طرح مناسب و مدرن، دسترسی آسان به تمام محصولات، خدمات ارائه شده و به روز کردن آنلاین تمامی محتویات سایت  ، افزایش دهید و در نتیجه میزان فروش و سود را بالا ببرید.

طراحی وب سایت فرصت برای جلب اعتماد به سرمایه گذاران می دهد:
یک وب سایت می تواند این فرصت را به شما بدهد که اعتبار خود را به مشتریان و همکاران خود اثبات کنید و هم چنین وب سایت شما می تواند محلی برای جلب اعتماد سرمایه گذاران، معرفی تجارت شما و راهگشای آینده کسب و کار شما باشد.

داشتن وب سایت باعث افزایش مشتریان وفادار میشود:
تفاوت بین مشتری معمولی و مشتری وفادار چیست؟
 مشتری معمولی شخصی است که برای یک بار از محصول و خدمات شما استفاده می کند، اما مشتری وفادار کسی است که به طور مداوم از خدمات و محصولات شما استفاده می کند و حتی شما را به اطرافیان خود معرفی می کند . بنابراین داشتن یک وب سایت بهینه شده می تواند سبب افزایش مشتریان وفادار شما شود و تجارت شما را بهبود ببخشد.

منبع : بیتوته - کاروک